zs.energy.efficiency.rating.G
zs.energy.performance.certificate.cz.2020

« Zpět na přehled

Prodej polyfunkčního domu v Rokycanech

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Základní informace
Obec Rokycany
Ulice Palackého
Číslo zakázky 24PD109
Datum aktualizace 15.07.2024
Cena domu: 35 000 000 Kč
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu

Popis nabídky

Kontakt na makléře
Lukáš Jaroš

Bc. Lukáš Jaroš
+420728290065
jaros@teamreality.cz

Prodej polyfunkčního domu v Rokycanech

Představujeme Vám unikátní příležitost investovat do nemovitosti, která představuje kombinaci obchodních prostor, hotelového provozu a bydlení. Naše nabídka se týká objektu, který se rozkládá na čtyřech nadzemních podlažích a který je částečně podsklepen.

Hned při prvním pohledu na objekt oceníte jeho promyšlenou dispozici. Přízemí je využíváno jako restaurace a obchodní prostory, které jsou již nyní v pronájmu a tudíž generují stabilní příjem. Ve druhém nadzemním podlaží najdeme fungující hotel, který je vyhledáván díky své strategické poloze. Třetí nadzemní podlaží disponuje dvěma byty, jeden s dispozicí 2+kk a druhý je velkorysý byt 4+1 s dvěma koupelnami. A pro ty, kteří touží po bydlení se všemi výhodami města, jsou v posledním, čtvrtém nadzemním podlaží k dispozici 4 menší byty (o velikostech 1+kk a 2+kk).

Předností této nemovitosti je také dostatečný parkovací prostor. K dispozici je dvojgaráž a další venkovní parkovací stání, ke kterým se dostanete vjezdem přímo z dvora.
Lokalita objektu hovoří sama o sobě. Nachází se v oblasti, kde se snoubí komerční a bytová zástavba, což vytváří dynamické a živé prostředí, které je přitom plné všedních pohodlí.

Tato nemovitost je v soukromém vlastnictví, což je zárukou snadného a rychlého převodu vlastnických práv na nového majitele. Stav objektu je velmi dobrý (kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2015), pravidelně se udržuje a všechny prostory jsou plně funkční.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář
*
*
*
*
*
captcha