G - Mimořádně nehospodárná

« Zpět na přehled

Prodej dvougeneračního domu, pozemek 3400 m2 v obci Těšetiny u Klatov

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
Poloha zadaná inzerátem je část města.
Základní informace
Okres Klatovy
Obec Mochtín
Ulice skryto
Číslo zakázky 19PD101
Datum aktualizace 14.06.2020
Cena domu: 3 190 000 Kč
Provize včetně provize

Popis nabídky

Kontakt na makléře
Ilona Holubcová

Ilona Holubcová
+420602189163
holubcova@teamreality.cz

Prodej dvougeneračního domu, pozemek 3400 m2 v obci Těšetiny u Klatov

Náš tým vám exkluzivně nabízí prodej dvougeneračního domu 3+1 a 3+kk, dvou garáž a hospodářské budovy. Zast. pl. 753 m2, zahrada 594 m2 + pozemek 2000 m2 (polnosti) v obci Těšetiny, okr. Klatovy, k.ú. Těšetiny u Klatov. Dům je po částečné rekonstrukci dispozičně: přízemí - zádveří, předsíň, kuchyně, spíž, ložnice, 2 pokoje, koupelna, WC a komora. Topení etážové, krbová kamna v obývacím pokoji, radiátory deskové. Teplou vodu zajišťuje bojler v koupelně, kde je vana i sprchový kout. Okna špaletová.
Podkroví - podesta, 2 pokoje a kuchyně spojená s obývacím pokojem, spíž, koupelna a WC. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, etážové topení. Teplá voda - el. bojler. Okna plastová. Mimo dům je kotelna - litinový kotel (uhlí a dřevo). Každá bytová jednotka má samostatné měření.
Na dům navazuje stavba, kde je technické zázemí (kotel, dřevník, sklad úhlí). Na pozemku dvougaráž, dále samostatně stojící stodola a samostatně stojící zděné kolny a letní kuchyně u pergoly. Na slunném místě pozemku je umístěn částčně zapuštěný bazén, průměr 3,60 m s pískovou filtrací. 2 studny - vrtaná 22 m (sloupec vody 18 m)-voda čerpadlem rozvedena do domu a kopaná (sloupec vody 3 m)-užitková. Kanalizace není, odpad je řešen do septiku.
Dům nabízí klidné bydlení v naprostém soukromí. Možnost odkupu i dalších polností navazující na předmětnou zástavbu..Stejně tak je možné koupit nemovitost bez polností. Dům s hospodářskými budovami a zahradou je oplocen.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář
*
*
*
*
*
captcha