zs.energy.efficiency.rating.G
zs.energy.performance.certificate.cz.2020

« Zpět na přehled

Nabídka prodeje jedinečného komplexu nemovitostí: Dva domy na jednom pozemku v Plzni - Doubravce

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Základní informace
Okres Plzeň-město
Obec Plzeň
Ulice Pod Lesem
Číslo zakázky 23PD104
Datum aktualizace 26.10.2023
Cena cena u makléře
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu

Popis nabídky

Kontakt na makléře
Lukáš Jaroš

Bc. Lukáš Jaroš
+420728290065
jaros@teamreality.cz

Nabídka prodeje jedinečného komplexu nemovitostí: Dva domy na jednom pozemku v Plzni - Doubravce

Nabízíme k prodeji unikátní nemovitost, která je tvořena hlavní budovou – rodinný dům s dvěma byty, každý o dispozici 2+kk s celkovou užitnou plochou 186 m2 a vedlejší stavbou, tzv. "vejminek" – rodinný dům o dispozici 3+1 s obytnou plochou 54 m2. Obojí se nachází na pozemku 341 m2 v plzeňské čtvrti Doubravka, která nabízí veškerou občanskou vybavenost a zároveň klidné prostředí pro pohodové bydlení. V blízkosti se nacházejí školy, obchody, zdravotnická zařízení a mnoho dalšího.

Jedná se o výjimečnou příležitost pro rodiny, které hledají prostorný a praktický životní prostor, případně pro investory, kteří by mohli jednu nemovitost využít k bydlení a druhou k pronájmu.

Obě nemovitosti jsou ve výborném stavu a připravené k okamžitému nastěhování. Vytápění je zajišťováno plynovým kotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem. Hlavní budova disponuje předokenními roletami pro vaše pohodlí a soukromí. Navíc je možná instalace krbových kamen pro extra útulnou atmosféru.

Pozemek je ekologicky šetrný s instalovanou 1000 l nádrží na zadržování dešťové vody, kterou můžete využít k zavlažování zahrady nebo jako rezervu v případě potřeby.

Vzhledem k výjimečné dispozici a atraktivní lokalitě je tato nemovitost ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení s možností využití pro investiční účely.

Cena nemovitosti je nastavena na základě aktuálního tržního hodnocení a zohledňuje všechny výhody, které tato nemovitost nabízí.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku nemovitosti. Těšíme se na vaši návštěvu…

PENB bude vyhotoven k podpisu kupní smlouvy, prozatím ze zákona uvádíme třídu "G".

Uchopit tuto příležitost znamená investovat do pohodlného a praktického bydlení!

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář
*
*
*
*
*
captcha