G - Mimořádně nehospodárná

« Zpět na přehled

Prodej rodinného domu 3+1, pozemek 854 m2 Hranice u Aše, REZERVOVÁNO

Poslat známému
*
:
*
:
*
:
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
Základní informace
Okres Cheb
Obec Hranice
Ulice Na vyhlídce
Číslo zakázky 19PD102
Datum aktualizace 01.10.2019
K dispozici od 09.09.2019
Cena domu: 1 050 000 Kč
Popis REZERVOVÁNO
Provize včetně provize

Popis nabídky

Kontakt na makléře
Ilona Holubcová

Ilona Holubcová
+420602189163
holubcova@teamreality.cz

Prodej rodinného domu 3+1, pozemek 854 m2 Hranice u Aše, REZERVOVÁNO

Náš tým vám exkluzivně nabízí prodej rodinného domu s podkrovím dispozičně 3+1, zastavená plocha 151 m2, zahrada 703 m2 v klidné obci Hranice v blízkosti Chebu. Dům je částečně podsklepen, ze severní strany pevně spojen boční stěnou se sousedním rodinným domem.
1.PP – sklep, kde je umístěn kotel na tuhá paliva a do sklepa je přístup z koupelny v přízemí. V přízemí vstupní hala, kuchyně, koupelna, samostatné WC, obývací místnost, technická místnost.
Proti techn. místnosti je dřevěné schodiště do podkroví. V podkroví jsou dva pokoje a chodba, ze které je možno vystoupat po schodech na půdu, která je pochozí. Inženýrské sítě – elektřina, městský vodovod, kanalizace. Vytápění domu je řešeno kotlem na tuhá paliva ATMOS, teplá voda ohřívána bojlerem v koupelně. Litinové radiátory. Podlahy betonové, dlažba, lino, koberce. Dosud provedené rekonstrukce - výměna oken za plastová, přestavba části podkroví na bytovou jednotku, krytina střechy - kanadská šindel. Oplocení pozemku je řešeno z jedné strany drátěným pletivem na železných sloupcích, dále dřevěné plaňky a plotové drátěné rámy. Veškerá občanská vybavenost v nedalekém Chebu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář
*
*
*
*
*
captcha